Grup Hepsi Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Clup

hepsimiz.forumotion.co.uk e üe ol mutlu ol !!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gülçin bir gününü anlatmış

YazarMesaj
Dadlu-Yaseminci
Harika üye
Harika üye
Dadlu-Yaseminci

Hangi Admin ? : yasemin adminci dünyasından
Hepsi 1 den hangi çift ? : şarkı sölemek,kitap okumak
eN sEvDiqİn HePSi Üe si : yaseminnnnnnnnnnnnnnnn

gülçin bir gününü anlatmış Empty
MesajKonu: gülçin bir gününü anlatmış   gülçin bir gününü anlatmış EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 6:43 pm

Röpörtajcı=Sizinle konuşmak güzel bir duygu çoçuklar ve genç kızlar sizleri cok seviyorlar .Kendinizden bahsedermisiniz?
örneğin bir gününüzü anlatın..
Gülçin=Ben sabah kalkar kalkmaz dişlerimi fırçalarım Kahvaltıda peynir ve patates kızartması kesinlikle olmalıdır.kahvaltıdan sonra televizyon keyfi gelir biraz tv seyrettikten sonra cnm sıkılır tabikide ztn iş güç vr duş alırım dişlerimi fırçalama faslım bitince saçlara gelir sıra saçlarımı yaparım vea anneme yaptırırım(:Eren beni çaldırmaya başlar geliyorum seni almaya diye tabi bazen kendi arabamla giderim eren çaldırınca beni telaş sarar ne bulduysam üstüme giyerim uyumlu olması kesinlikle lazımdır ayakkabılarımı giyerken eren zile basar hadi gel diye annemi şapur şupur öper ve evden ayrılırım işe gittiğimizde kliplerden bahsedilir bize gönderilen mektupları okuruz ve onlara cvp yazmaya çalışırız akşama doğru yemeğe cıqarıs tabi cuma günleri bizim alışveriş günlerimizdir ozmn alışveriş yaparıs akşam eve geldiğimde yatağa kendimi zor atarım bir günüm böyle geçer işte(:
Röpörtajcı=Teşekkürler İYİ günler AyLin Arıcı
http://www.gruphepsicisite.mutluforum.org

gülçin bir gününü anlatmış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-